Anasayfa

Sizlere bundan böyle bu sayfalardan da ulaşabilecek olmanın mutluluğu içindeyim.

Sayfalarımda sizlerle, meslek yaşantımda benim yaptığım ya da yapılmasına katkıda bulunduğum çalışmalarımı paylaşacağım.

Tabii bütün bunların yanında hastalar için bölümünde çeşitli hastalıklar ile ilgili hastalara yönelik bilgiler yer alacaktır.

Sayfalarımı elimden geldiği kadar sık güncellemeye çalışacağım. Fakat bu aşamada yine sizlerin eleştirileri bana yol gösterecektir. Bana her türlü istek ve eleştirinizi e-mail yoluyla iletebilirsiniz.

Saygılarımla

Prof. Dr. Vahit ÖZMEN

 • Yeni Yıl Mesajı

Prof. Dr. Vahit Özmen yeni yıl mesajı

 • Hastalarımıza acil duyuru

Tüm dünyada yaygın olarak görülen, epidemiye neden olan Covid-19 salgını nedeniyle bu bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum. Bu salgını Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığımızın uyarılarına dikkat ederek sağlıklı bir şekilde atlatmanızı arzu ediyorum.

Duyurunun tümü için tıklayınız

 • Türkiye’de Onkolojide İz Bırakanlar

Türkiye’de Onkolojide İz Bırakanlar: Türk Onkoloji Derneği’nin Onkoloji Kongresi ve Website Sunumu.

 • Dünya Kanser Zirvesi

CTRL-CANCER-Summit-Agenda-2020

Prof. Dr. Vahit Özmen, 16-17 Kasım 2020’de online olarak düzenlenecek Dünya Kanser Zirvesi’nde bir konuşma yapacaktır.

 • “European Journal of Breast Health” artık internette


european-journal-of-breast-health

European Journal of Breast Health artık internet üzerinde yayında. PubMed Central, Web of Science-Emerging Sources Citation Index, TUBITAK ULAKBİM TR Index, Embase, EBSCO, CINAHL’da indekslenen “European Journal of Breast Health” makalelerin işlenmesi ve/veya yayınlanması için ücret talep etmemektedir.

Detay
European Journal of Breast Health Web Sitesi

 • Meme Kanseri Tanı Tarama ve Tedavi Protokolü


meme-kanseri-rehberi-2020

Prof. Dr. Vahit Özmen’in Editörü olduğu, “Sağlık Bakanlığı Meme Kanseri Tanı Tarama ve Tedavi Protokolü” Yayınlandı.

Meme Kanseri Korunma, Tarama, Tanı, Tedavi ve İzleme Rehberi

 • Doktorclub “Covid-19 ve Meme Kanseri” Paneli

İstanbul Tıp Fakültesi’nden Meme Cerrahı, MEMEDER Onursal Başkanı Prof. Dr. Vahit Özmen’in moderatörlüğünde gerçekleşen panelde, Acıbadem Üniversitesi’nden Radyasyon Onkoloğu Prof. Dr. Nuran Beşe, İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Sedat Özkan, İstanbul Tabip odası Başkanı Medikal Onkolog Prof. Dr. Pınar Saip, Ankara Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Ahmet Saltık, Doktorclub Gündem “ Covid-19 ve Meme Kanseri ” panelinin konukları oldu.

https://youtu.be/UAk3OkQVfxo

 • American College of Surgeons 25. Yıl Hizmet Ödülü

American College of Surgeons 25. Yıl Hizmet Ödülü

Prof. Dr. Vahit Özmen, American College of Surgeons 25. Yıl Hizmet Ödülünü aldı.

 • Sözel Bildiri Birincilik Ödülü

sozel-bildiri-odulu

15nci Meme Hastalıları Kongresinde, “Baştan klinik aksilla pozitif hastalarda neoadjuvan kemoterapi sonrası sadece sentinel lenf nodu uygulanan hastalarda lokal ve genel sağkalım : Çok merkezli MF-18-03 Çalışması” başlıklı bildiri, Türkiye Meme Hastalıları Dernekleri Federasyonu (TMHDF) tarafından “Sözel Bildiri Birincilik Ödülü”ne layık görülmüştür.

 • Meme Sağlığınıza Dikkat

Meme Sağlığınıza Dikkat

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Meme Sağlığı Merkezi, 25 yılı aşkın tecrübesiyle meme kanseri için gerekli olan tüm tanı ve tedavi yöntemlerini başarıyla uyguluyor. Kişiye özel tedavi yöntemleri ile tedavide başarı oranları yükseliyor, tedaviye bağlı komplikasyonlar azalıyor.

Yazı detayına bu linkten ulaşabilirsiniz.

 • Florence Nightingale Meme Merkezi

Prof. Dr. Vahit Özmen’in Direktörlüğünü yaptığı İstanbul Florence Nightingale Meme Merkezi, Senologic International Society’nin Almanya ve Polonya’dan gönderdiği profesörler tarafından 23-24 Temmuz 2019 tarihinde denetlenerek “Mükemmel Meme Merkezi” diplomasını almıştır.

 • Sağlıkta Fark Yaratanlar


Sağlıkta Fark Yaratanlar Prof.Dr. Vahit Özmen

Hayatını öğrenmeye ve öğretmeye adamış örnek bir bilim adamı. Yaptığı ve önderlik ettiği bilimsel çalışmalar ile öğrencileri, asistanları, meslektaşları ve hastalarının saygı ve sevgisini kazanan Prof. Dr. Vahit Özmen, başarılarla dolu hayat hikâyesini Doktorclub üyelerimiz ile paylaştı.

Sağlıkta Fark Yaratanlar

 • Memeder 2019 Medya Raporu


Memeder medya-raporu 2019

MEMEDER olarak, meme sağlığı alanında, İstanbul’da hem bilimsel projelerle hem de ücretsiz tarama projemizle, kadınlar için bilgi üretiyor, hizmet sunuyoruz. Ekteki pdf dosyasında çeşitli medya organlarında yer alan Memeder haberlerine ulaşabilirsiniz.

Memeder Medya Raporu

 • Meme Kanseri Farkındalık Ayı NTV

https://youtu.be/I9nRKWNmU_c?rel=0

Prof. Dr. Vahit Özmen, “Ekim ayı meme kanseri farkındalık ayı” kapsamında meme kanseri hakkında NTV Haber Merkezi programında soruları yanıtlıyor.

 • #EkimAyıMemeKanseriFarkındalıkAyı Bloomberg HT

https://youtu.be/C1yO01wHnm8?rel=0

Bloomberg HT “Aslı Şafak ile işin aslı” programının konukları “Ekim ayı meme kanseri farkındalık ayı” kapsamında, Prof. Dr. Vahit Özmen ve Işıl Yücesoy.

 • Pembe Festival 2018

 • 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresinde birincilik ödülü

en iyi sözel bildiri

Prof.Dr.Vahit Özmen ve arkadaşlarının “21-Gen nüks skoru” başlıklı araştırmaları, 7. Türk Tıbbi Onkoloji Kongre’sinde birincilik ödül kazanmıştır.

 • Meme Sağlığı Derneği

memeder

Prof.Dr.Vahit Özmen’in Kurucusu ve Onursal Başkanı olduğu Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER), “Kamuya Yararlı” dernek statüsü kazanmıştır.

Haber detayı..

 • “Türkiye’de Meme Kanseri” 20.000 Hastanın Analizi

20 bin hastanın analizi Türkiye’de Meme Kanseri

 • Bahçeşehir’de 105 Kadını Meme Kanserinden Kurtardık

Bahçeşehir'de 105 Kadını Meme Kanserinden Kurtardık

Videolar

Pembe Kurdele Her Yerde

Kaynak : Kanal 24 Modaretör 3.10.2018

Göğüs silikonları kanser yapar mı?

Prof. Dr. Vahit Özmen, Star Tv Ana Haberde “Göğüs Silikonları Kanser Yapar mı?” başlıklı haber içeriğinde, göğüs silikonlarının kanser yapabilme olasılıkları hakkında bilgi veriyor.

https://youtu.be/Tb9fBqm4Hfc

KanalD Doktorum Programı

Kanal D Doktorum Programı

Kanal D televizyonunda yayınlanan Doktorum programına konuk olan Prof.Dr.Vahit Özmen’in “Meme Kanseri” ile ilgili bilgilendirmelerini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
Kanal D Doktorum Programı

NTV Canım Doktor Programı

24 Ekim 2015 tarihinde NTV kanalında yayınlanan, Prof.Dr.Vahit Özmen’in de konuk olduğu “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” içerikli “Canım Doktor” programını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
NTV Canım Doktor Programı

meme-sagligi-merkezi
Meme Sağlığı Merkezi
Prof. Dr. Vahit ÖZMEN’in Direktörlüğünü yaptığı, Group Florence Nightingale Meme Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylı bilgi öğrenmek için lütfen tıklayınız.

tv programları
TV Programları
Prof. Dr. Vahit ÖZMEN’in davet edildiği televizyon programlarını izlemek için lütfen tıklayınız.

ameliyat
Ameliyat Videoları
Prof. Dr. Vahit ÖZMEN’in güncel cerrahi tekniklerle yapmış olduğu çeşitli hastalıkların ameliyatlarını izlemek için lütfen tıklayınız. (Doktorlar için özel yayınlanmaktadır.)

Vahit Özmen Randevu

Randevu İçin

0 212 441 23 34

0 534 564 30 80

0 531 937 29 77

Prof.Dr.Vahit Özmen'den meme kanserinde mamografi ve yenilikler

* Mamografi ile tarama

* Meme kanserinin teşhis, korunma ve tedavi yöntemlerindeki son gelişmeler

Meme Sağlığı Derneği